TİCARİ ARAÇ MOTOR YAĞLARI

10W/40

german-tech

TITANIUM SHIELD

ÜRÜN TANIMI
Son teknoloji ürünü sentetik baz yağlara üstün performanslı modern katık kombinasyonu ile üretilmiş yüksek performanslı dizel motorlar için geliştirilen yarı sentetik motor yağıdır.
KULLANIM ALANLARI
Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol filolarında dört mevsim kullanılması önerilir.
ŞARTNAMELER VE ONAYLAR
API CI-4/SL; ACEA E7/E9-08; MB 228.51; MAN M3275; VOLVO VDS-3; MTU DDC TYPE 3; CUMMINS 20076/77; MACK EO-N, EO-M; PLUS ;RENAULT TRUCK RXD/RLD-2 , FORD M2C934-B
SAĞLADIĞI FAYDA VE ÜSTÜNLÜKLERİ
Yüksek oksidasyon kararlılığı ile tortu ve çamur oluşumunu önleyerek daha uzun yağ ve motor ömrü sağlar. Sentetik teknolojisiyle geliştirilmiş özel formülasyonu sayesinde her türlü iklim ve yol koşulunda benzersiz koruma sağlar. Aktif temizleme özelliği sayesinde, depozit ve çamur oluşumunu kontrol ederek motorun temiz kalmasını sağlar. Köpürmeyi önleyici özelliği ile kavitasyon problemini ortadan kaldırır. Soğuk havalarda hızlı başlatma ve hızlı motor aşınması koruması için mükemmel düşük sıcaklık kabiliyetleri sağlar. İlk çalışma anında oluşabilecek sürtünmeleri minimuma indirir. Sürtünmeyi minimuma indirme özelliği ile yakıt tüketimini düşürür.