ŞİRKET PROFİLİ

Mersa Oil; Güçlü Performans, Saf Kalite!

Şirket Profili

Güvenilir ve kaliteli motor yağı çözümleriyle sektörde öne çıkan Mersa Oil, inovasyon ve teknolojiyle şekillenen ürün portföyüyle, araçlarınıza maksimum koruma ve performans sağlar.

Kalite standartlarını aşan üretimimiz ve dünya çapındaki ihracat ağımızla, Mersa Oil olarak güvenilirliği ve performansı bir araya getiriyoruz.

Mersa Depolama Kimya Petrol Tütün ve Tarım Ürünleri Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Mersa Oil), %100 Türk sermayesi ile Mersin Serbest Bölgesi’nde 2009 yılından bu yana madeni yağ sektöründe üretim yapmaktadır.

Mersa Oil, IXON markası ile birlikte otomotiv sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere; benzinli ve dizel motor yağı, endüstriyel ürün ve diğer madeni yağları başarıyla üretmektedir. Dünyanın önde gelen katkı üreticileri ile yapılan araştırmalar sonucu ürün geliştirme alanında lider markalar arasında yer alan Mersa Oil, kendi teknolojisini geliştirmeye odaklanmış tüm uluslararası markalar gibi hem iç hem dış pazardaki son kullanıcıların kaliteli ürün beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir.

Mersa Oil, ISO 9001 kalite yönetim standardına uygun bir sistemle kurulmuştur. Kurulan kalite yönetim sistemi, üretim alanlarımızdaki tüm faaliyetleri kapsamakta ve bu faaliyetlere göre belgelendirilmektedir.

Mersa Oil olarak uluslararası pazarlarda marka olma yolundaki çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bu bağlamda firmamız uluslararası düzeyde yirmiden fazla ülke ile aktif alım satım ticaretini başarıyla yönetmektedir. Aynı zamanda ürünlerimizin mevcut ülkelerde satışı için distribütörlükler de kurulmuştur.

Yılda 25.000 mt ton harmanlama ve dolum kapasiteli modern tesisimiz ile her zaman başarının peşinden koşuyoruz. Hizmet anlayışımız, güçlü ve tanınmış markalarımız, etkin satış organizasyonumuz ile sadece ülkemizde değil; dış pazarlarda da dayanıklı ve istikrarlı hedefler doğrultusunda ilerlemeye çalışıyoruz.

Firmamızın önceliği müşteri ihtiyaç ve isteklerini belirlemek, optimum maliyet ile performansa göre üretim ve satış yapmak, mevzuat ve kanunları takip ederek tüm departmanlarda sürekli iyileştirmeyi ve her aşamada en iyi kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Ekip ruhunu önemseyerek bu hissiyatı tüm çalışanlarımıza empoze etmek, kalite politikamız olmuştur.

Bize Ulaşmak İster misiniz?